vvaasseekk

Která škola je na tento obor lepší ?

Dobrý den, jak už jsem tady zmiňoval, můj syn chce být programátorem, tak jsem mu vybral dvě školy v okrese Třebíč. A tak mohli byste se na to někdo kdo má zkušenosti podívat. (Která škola je na tento obor lepší ?)
http://www.gtr­.cz/cz/text.php?id=s_42­17a49e402a8

http://spst.cz/cze/moz­nosti-studia/ctyrlete-studijni-obory-s-maturitou/elek­tronicke-pocitacove-systemy/

Nejlepší odpověď
baghira

Těžko říct – pracuju jako programátor už 16 let, a školu mám na opravy lokomotiv :)))

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že hodně bude záležet na jeho ochotě učit se nové věci a na jeho šikovnosti , dnes mnozí vystudují školu a pak stejně dělají jiný obor. Asi zbyde na něm pro jakou se rozhodne , aby vám jednou neřekl, vy jste mi to vybrali......

FOX.IK

Koukánm, že vám tu padají jen samé všeobecné informace.

Zkusím vám to trochu přiblížit

Když jsem se hlásila na technickou vysokou školu, tak gympláci měli sice lepší všeobecný přehled měli lepší matematiku, ale na praxi byli lepší ti, kteří už studovali průmyslovku s tím daným oborem.

Myslím si, že obě školy vás připraví dostatečně, ale ta průmyslovka je možná lepší v tom, že se člověk může přesně zaměřit a plně se věnovat tomu, co ho baví.
Znám docela dost lidi, co šlo na vysokou tehcnickou z průmyslovky. ale gympl má výhodu v tom, že vás vede všeobecným směrem, tudiž může jít z něho kamkoliv, ale zase když bude chtít střední školou zkončit, tak je to takové blbé…