bolak

Která ruka se podává člověku kterej má jenom levou?

Podává se mu levačka na levou a anebo normálně pravá, akorát se nějak překroutí aby do sebe pasovaly?

Nejlepší odpověď

Musíte se přizpůsobit postiženému.
http://tn.nova­.cz/zpravy/zah­ranici/fica-dostal-do-uzkych-mlady-paralympionik-misto-ruky-mu-podal-nohu.html ;)

Další odpovědi
Mapel

Většinou jsou už připraveni otočit dlaň a přijmou pravpu ruku. Ti všímaví sami podávají levou ruku. Zaskočeni jsou spíše ti zdraví. Jednorucí už jsou na tyto situace připraveni.

arygnoc

pravá.

Drap

Podává se pravá, postižení jsou zvyklí přizpůsobovat se