Která řeka je v Čechách nejhlubší?

Nejlepší odpověď
annas

Prohledala jsem všech česká zeměpisná nej, ale o hloubce řeky se nikde nemluví. Zkusím ještě hledat.

Další odpovědi
anonym

nejvodnatější je Labe,nejdelší Vltava,a nejhlubší jezero je Šumava

Miroslavst

Podle mého názoru je nejhlubší řekou řeka Labe a to z důvodu, že se po ni platí i zámořské lodě s velkým ponorem.

stana73

U řek se hloubka neměří,mají pohyblivé dno,které se mění v závislosti na průtoku,na povodních,kde se dno zanáší.Měří se pouze splavnost toků.