Avatar uživatele
yetti

Která pojišťovna provede nejlevnější pojištění nemovitosti ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 4643 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Levné pojištení žádné pojištění.
Pokud nemáte ještě platnou starou pojistku.

Dnes si pojišťovny sami určí na jakou hodnotu musíte pojistit. Jinak máte tzv. podpojištění s tvrdým dopadem v případě pojistné události.

Pokud se zdá že je to za míň peněz určitě tam něco z důležitých jistot není. Pozor na
povodeň, záplavu ( dvě různé události a u každé pojišťovny definované jinak), nebo tam sice podeň i záplava je a není tam zase škoda způsobená vodou z dešťových srážek což mi při záplavě připadá absurdní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ARIS

mosoj má pravdu, pozor na to co je v pojistce napsáno – a hlavně co tam není.
Levné ještě neznamená nejvhodnější. Samozřejmě jsou možnosti kdy Vám zástupce pojišťovny dá slevu (tu má ze své provize). Většinou ji dávají z důvodu abyste nepřešli ke konkurenci.
Já na toto využívám svého poradce a jsem spokojen.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kamix

Nejlepší je podívat se na srovnání nabídek pojišťoven přes https://www.rixo.cz , pak člověk hned vidí tu nejlepší nabídku a podle toho si pak vybere co je pro jeho potřeby nejlepší

Avatar uživatele
ximbi

Ono dost záleží na tom, jak chápete pojištění…ne vždy je levně dobře, ptž, přesně jak vám radí druzí, levně nemusíte být pojištěn dobře. Musíte uvažovat jinak, tedy, co za částku, kterou za dané pojištění budu platit u které pojišťovny dostanu. Nejde vždy jen o to za kolik, ale hlavně co. Máte-li barák za 4 mil., pak si ho nemůžete pojistit na 2mil jen proto, že to vyjde levněji, ptž pokud by vám dům lehl se zemí, tak ho nepostavíte znovu. Najděte si ve svém okolí finančního poradce, který vám poradí a hlavně vám vysvětlí vše, co vás bude zajímat. Ale z osobní zkušenosti doporučuji Allianz.

před 4629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ximbi

http://finance­.idnes.cz/cesi-si-mysli-ze-jsou-pojisteni-dostatecne-presto-se-boji-zlodeju-1cd-/poj.aspx?c=A110824­_161210_poj_zuk

před 4621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
koleckoh

www.inpojisteni.cz – to je můj poradce. srovnám, vidím co která pojišťovna nabízí a pak vybírám

před 3784 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek