Elk

Která pohádka se vám líbila víc : Pravý rytíř nebo Slíbená princezna?

Nejlepší odpověď
kodl67

Katastrofa.Obě dvě.

Další odpovědi
Gestas

Andĕl Pánĕ.

WalterBishop

Nové „pohádky“ mě nezajímají.

Kura

Pravý rytíř

RyuzakiKate

Slíbená princezna. Narozdíl od Pravýho rytíře jsem u ní neusínala, nenudila se, a Cina je fakt k sežrání. Proto nechápu horší hodnocení na ČSFD. Ale je pravda, že nový pohádky většinou stojej za prd :/ Vždycky jsem měla nejradši Dařbujána a Pandrholu a Prince a Večernici a O statečném kováři.

dubraro

Viděl jsem jenom Pravý rytíř a líbila se.
Za deset let ji budeme považovat za výbornou klasickou pohádku.