dgfdgf

Která počítačová hra je nejreálnější a má nejvíc možností?

Ještě by mě zajímalo, který hry maj největší herní svět. Hlavně největší město. Děkuji

Nejlepší odpověď
Aaron

Jednoznačně Grand Theft Auto 5. Prvotřídní optimalizace, rozjedu to na notasu, co má 4 gb ram a 2,7 ghz. Obří svět, záhady, různé odkazy na všecko možné, minihry, svět kolem tebe žije. Grafika i na nejnižší vypadá úžasně. Hra plná detailů, celkem i dospělej příběh. Jen arkádové je jízdní model. Ale jinak to působí dost živě a autenticky. A má absolutně nejvíc možností, žádná hra není bohatší.

Další odpovědi
Kulpix

MINECRAFT.
Tam nepoznáš rozdíl mezi hrou a reálným světem.☺

Ronnie3697

Souhlasím s Minecraftem.
Majitel se neptá na grafiku, ale na reálnost a možnosti.
Krom toho s nějakým resource packem a shaderem už to vypadá velmi pěkně.

Pak třeba nějaké zombie survival hry, například DayZ.

luckykubrt

Jakákoli, která v sobě nezahrnuje fantasy svět… i když by byl někdy daleko lepší než realita. Ať jsou to válečné hry, simulátory, sportovní nebo budovatelské je to dost reálný svět. Nejradši mám The West, Rail Nation nebo farmářskou My Little Farmies. 🙂

Lgee

Nejreálnější je real life
A největší je Minecraft (projít celou mapu zabere desítky let) jako druhý největší skyrim