Která plemena psů nejlépe snášejí/tolerují kočky?

Patřil by tam třeba Baset?

Nejlepší odpověď
dubraro

Psi se zpravidla dobře snášejí s kočkami, které znají od mala, od kotěte, Ale zvyknout si na sebe zvířata mohou při dobré péči kdykoliv, i tzv. bojová plemena mohou k klidu žít společně s kočkou.

Další odpovědi
Drap

Nelze takto určit podle plemene. Pokud si na sebe zvykne pes a kočka, nejlépe od mal, tak neni u žádného plemene problém.