Frogman

Která pizza vám nejvíce chutná?

Já si nejvíce dávám klasickou šunkovou, ta mi prostě nejvíc chutná. :DD

Jakou máte nejraději vy?

A z jaké pizzerie je podle vás nejlepší? Já vím asi o 5 pizzeriích, kde jsou pizzy prostě úžasné oproti ostatním. :DDD

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pizzu moc nemiluju, když už si jí někdy dám, tak je to Quattro formaggi. Nejlepší jsem jedla v Benátkách, buď v Sansovino nebo v Al Calesse.

Další odpovědi
quentos

zeleninovou, ale i zmíněná sýrová je výborná. Do jedné pizzerie (La Piazza v Trutnově) chodíme pravidelně s pracovním kolektivem, tam ji mají dobrou. Ale nejlepší dělá stejně mamka, tak trochu „po svém“ :{)> k té zelenině přidává ještě mleté maso, to je pak dobrota.

kapka

Hermelinova z Pizza Company. Bez dlouheho premysleni. :)

briketka10

V Pardubicích v Pizzerii Toscana nám udělali Pizzu
a každej kousek měl jinou chuť já jsem si objednala
se špenátem a smetanou dali mi speciál i s hodně
žampiony navrch. Holky zase měly s hodně kukuřicí.
je to už dávno a tak mě to inspirovalo, že si od tý doby
tak taky tu Pizzu někdy peču, ale právě nemám ráda tu
kukuřici je moc sladká a konzervovaná radši si žampiony
připravím podle své chuti, nebo jinou zeleninu.
Pálivá paprika, nebo feferony do těsta jsou nejlepší pak
chilli koření 😁
to je na všem to nej nej nej posypat
si všechno tím kořením je moc zdravé.
http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/nase-zdravi/39900-prosportujte-se-ke-stihle-figure

Jinak mám ráda, když si doma upeču hodně druhů sýrů
Nivu, Hermelín, aby se mi ty chutě mezi sebe roztekly
ananas nahoru a musí být jen tenká propečená. Občas
si dám navrch i plátek vajíčka a ozdobím sardelovou pastou
tu miluju a černou olivu.

setapouch

Pizzu jsem už pár let neměl, nevidím na ní nic extra a nenajím se jí, pokud nemám celé kolo nakrájené alespoň na dvanáct dílků, osm je málo :D

Pizza mi jakžtakž chutná, pokud je to pizza a ne obložený slaný koláč, jak ji dělají české pizzerie.

Luxx

s čerstvou rukolou, prošutem a parmazánem

Shef

u nás v Brně je jedna parádní pizzerire La Patas,připraví před vámi,kamená pec paráda :D a z jejich pestré nabídky mám nejradši pizzu Bianko (trošku porku,šunka,sýr a vše politý smetanou)

Klaproth

Nemám to rád.

ReHu

Podle toho, ze které pizzerie.
Kuřecí se špenátem a česnekem nebo s tuňákem nebo šunkovou nebo …