terry

Která písmenka na klávesnici máte nejvíc opotřebovaná?

Doplňuji:
Mezerník a enter mám pěkně vyleštěné, ale kdybych si nepamatovala, kde je A, tak ho nenajdu.

Nejlepší odpověď
Jikra

Protože jsem hravej jako malý dítě tak samozřejmě že W, A, S, D. A to je už třetí klávesnice za 5 let.

Další odpovědi
Orange

Žádná, klávesnice úspěšně drží. Ale jinak by to pravděpodobně bylo W A S D a shift :D

hanulka11

žádné- mám klávesnici stále pěknou
ale dcera měla na noťasu za 2 měsíce smytá písmena

huxa

tak ja zde lidé píší, žádnou, na notebooku to drží a klávesnice je velmi kvalitní, takže ještě pár let nebude možno vidět náznaky opotřebování

badisko

klanesnice drzi …ale trochu vic vylestenej a to doslova je mezernik..cert vi proc ..

Elssir

W A S D na hraní a L O na psaní lol :D

Nikolka115

ENTER

pusinka50

Já už úspěšně vyleštila „a, e, n, m " a z poloviny "o, u“. Zatím píši u notebooku po paměti, ale za chvíli to nezvládnu a co bude pak?

Matthew

u mě nejspíš CTRL + ALT + DEL ty totiž potřebuju skoro denně :D

Damiana

Mám tablet:-)

anonym

žádná :P mám novej noťas

Wortygen

U mě asi WASD , space a enter :D

leylandus

8 4 6 2 a enter u toho