Rico

Která pam. karta se hodí k tomu telefonu?

Kterou kartu si mám koupit do mobilu LG GD510 Pop : pam. karta Micro SD nebo Micro SD HC ?? Jaký je mezi těmito pam. karty rozdíl? Děkuji všem za odpovědi a přeji příjemné prožití dne Rico
Doplňuji:
Potřeboval bych kartu alespoň těch 4Gb, ale nevím jestli si mám koupit tu micro SD nebo micro SD HC

Nejlepší odpověď
anonym

staré microsd(bez-hc) jsou maximálně do velikosti 2GB, naopak novější microsdhc dosahují velikosti i nad 16GB … ty staré už určitě do nových zařízení nekupujte, mají daleko horší poměr cena/velikost …