Elk

Která otázka, nebo odpověď vás tady rozesmála?

Já jsem se zrovna rozchechtal na jedné starší odpovědi jednoho našeho zde přítomného konzumenta Odpovědí.Samoz­řejmě, že dostal bodík!!!

Nejlepší odpověď
atriplex

Nejvtipnější otázka byla: „Jak získat hypotéku, když jsem v exekuci?“ To by mělo být motto těchto stránek!

Další odpovědi
Rocker

Teď zrovna ta Tvoje:-)

anonym

Nevim bohuzel od koho , ani kdy … ale asi tak 14 dni – trebas si nekdo vzpomene. Byla polozena nejaka " normalni otazka " , na kterou se ale nedalo odpovedet ano , nebo ne … ale tazajici tam dal na vyber : Ano , ci ne . ! Tak tomu jsem se nahlas smala a zaroven radovala , ze tu nejsem sama blazen. 🙂 -iv-