otaznik007

Která otázka má nejvíce hvězdiček?

Nejlepší odpověď
MacChill

myslím že tato:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neni-zivot-prilis-kratky-na-to-abychom-si-ho-zneprijemnovali

Další odpovědi
www

Pokud myslíš zde, tak nejlépe hodnoceny jsou uměle vytvořené otázky.
Tázající zná odpověď, ale ví, že se jeho otázka ujme a lehce sbírá body (palce) 😁. Je to u některých několikrát zlatých jakýsi místní folklór.

Zdroj: Zkušenost zde

johana 56

Stačí nahlédnout do sekce nejpopulárnejších otázek.

anonym

Pozor. Patří do anket a zábavy, ne do počítačů.

annas

Ad www. Za otázku jsou jen tři body, tím tolik bodů nenasbíráte. Za jednu odpověď jsou 2 body. Víc bodů se získá např. za gratulace, za to, jaké bude počasí, co jste měli k obědu atd.

anonym

Avšak www má pravdu v tom, že se tam nachytalo 12 odpovídajích na populistické a kecací otázky, kde si coby „lehkoživky“ vzájemně nahrávají body a jako reciprocitu odměňují tazatele hvězdičkami. Ten se pak může drát do žebříčku nejpopulárnějších otázek.
Až nato, že je to zkreslující, protože původně byla nejpopulárnější gratulace zlaté barnajce, která se už ovšem v aktuálním přehledu nezobrazuje, takže se může honosit zase někdo nový (jak případně nazývá www) několikrát zlatý (s rekordním počtem neustále vkládaných otázek).