annas

Která nespravedlnost je podle vás horší?

Sébastien – Roch Nicolas de Chamfort: „Když člověk nechce, aby se mu život stal nesnesitelným, musí si zvyknout na dvě věci: nespravedlnost času a na nespravedlnos­t lidí.“

Tajenka dnešní křížovky z MF Dnes.

Nejlepší odpověď
hanulka11

já bych řekla nespravedlnost lidí -čas je spravedlivý ke všem stejně

Další odpovědi
anonym

Na nespravedlnost si nejde,obávám se zvyknout.
Horší? Ta lidská.

vagra

Podle mě,má pravdu.Ani jednu nemůžete obejít,ani ovlivnit.
Domnívám se, že ta lidská je horší, protože bývá doprovázena nedobrou lidskou vlastností, snahou ublížit.
Příčinami té lidské nespravedlnosti, bývají mimo jiné, závist a škodolibost.