Agneta

Která nejošklivější současná (moderní) jména jste už slyšeli?

Kolem sebe, ne v cizině, a ne před padesáti lety:D

Nejlepší odpověď
gecco

Křestní? V Česku?
Jakékoli varianty cizích jmen…
Znám – osobně – Nicolette, Mauí (netuším, jak se to píče*), José**)…
Kam vymizela klasická a krásná ´naše´ jména nevím, ale vím, že před 20–30 lety se urodilo hodně krav a volů.
___
*) to „č“ je tam schválně, jako pocta mamince dotyčné chudiny holčiny
**) jo – má to i v rodném listě

Další odpovědi
England1522

Gertruda, Gregor, Franta, Lidice a Barbel

carpediem

Esmeralda a Dežo:-(((

Jsem ráda, že je u nás zákonem omezeno jaké jméno je možné dítěti dát.

RyuzakiKate

No, u nás v prváku je jakási slečna s křestním jménem Narcisa…

uccello

Sice to není moderní, ale nedávno jsem si připomněl jméno Spytihněv. To by byl pro dítě asi největší trest. :)

anonym

Agneta

Kelt

Každé jméno je pěkné, aspoň těm rodičům se líbí. Nemusí se líbit jinému, ale vaše věc to není.

gagaga

Agnetka ! :p

Agneta

Ale kdepak…to musíme nejdřív nechat odhlasovat:DDD

Agneta

Je to jméno nejznámější švédské blondýny (A. Fältskog), tady je to Aneta…:D

Nazdar Bazar

:DD