Janulka

Která napařovací žehlička je dobrá? Doporučíte? Díky za vaše názory

Nejlepší odpověď
hanulka11

kupte si s odvápňovacím programem a se systémem proti odkapávání.na značce až tak nesejde …já mám Etu

Další odpovědi
Bublinnka

Souhlasím s hanulkou11. Já mám Philips GC3320 a jsem s ní velice spokojená. Má 3m dlouhou šňůru,otočný kloub o 360°, nádrž na 3OO ml, velký plnící otvor na vodu (můžu napouštět vodu přímo z kohoutku), 90g parní ráz,…

terry

Co má společného žehlička s kočkama, to vážně netuším.

A co se týče žehliček, asi Philips.