dhampir

Která nadpřirozná postava je nelepší?

Která postava je podle Vás nejlepší?? a proč?
Doplňuji:
jina odpoved neni umyslne dana protoze chci vedet pouze oblíbenost techto 4 bytosti

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Awe

Víla

Co takhle jiná odpověď?Kentau­r,Pegas,Minotau­r,Nymfa nebo má oblíbená Medusa…Je toho hromada,nejsem zrovna fanda čarodějů,upírů,vlko­dlaků,apod. Raději mám tyto bytosti

marci1

Čarodejnice/čaroděj

Dokázali by Ti vyčarovat, co by jsi chtěla ! 🙂

Lutagame

Vlkodlak

Doplňuji:
daji se tezko zabit a jsou silnejsi narozdil od ostatnich

anetfrankova

Upír

Doplňuji:
prostě mi přirostli k srdci :D

atena11

Upír

Doplňuji:
Mám je nejraději z těchto 4 různých postav. Jsou silní, půvabný a mají úžasně zesílené pocity a reflexi

leporela22

Víla

Rikku

ShyDoe

Víla

melanie

Víla

RedBox

Čarodejnice/čaroděj

Doplňuji:
Ale nemyslím tím Harry Pottera, ale spíš nějakého člověka ovládajícího přírodní elementy a síly. Jako třeba ohivou kouli, meteorit, proud vody a takovéto srandičky. Krásný případ druhu čaroděje, kterého myslím, je ve hře Magicka. Kombinovat elementy a vytvářet různé ohnivé koule a tak.

Hamon

Upír

Nejlepší na co? Dávám upíra, protože mám rád román Dracula. Ale nejlepší jako nejnebezpečnější, řekl bych spíš vlkodlak. Nejlepší na pálení asi čarodějnice. A nejlíp se kouká na víly (od Neprakty).

JuddH

Upír

Ale nemyslím tím Edwarda a podobné zjevy. 🙂

Poklička

Čarodejnice/čaroděj

Kirra

Vlkodlak

Doplňuji:
Kdo by se nechtěl umět přeměňovat ve vlka.......tedy úmyslně.

cochee

Vlkodlak

Nejlepší neznamená oblíbenost. Mě třeba napadla souvislost „nejlepší = umí nejlépe vařit“ ;) Vlkodlaka jsem dal úmyslně, aby zkreslil výsledky blbě zadané ankety ;)

Krakis

Víla

Mám rád víly bez věnečku,ale nejlepší je Kraken… 🙂

GM

Víla

anonym

Vodník, který mi chybí v anketě

marci1

Ani se nedivím, voda je Váš živel, což , 🙂

anonym

Voda ani tak ne jako sloučenina vodíků a kyslíku

badisko

elf …ten tam taky chybi …u tebe jasne vede Upir ..uz podle tveho nicku …