lizinka

Která letecká společnost nabízí lety z Prahy do USA?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, která letecká společnost nabízí lety z Prahy do USA? A chtěla bych vědět také, s jakou máte Vy osobně nejlepší zkušenosti. Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Loooli

Ahoj, ja bych Ti doporucila asi British Airways, mivaji jednou za cas hodne zajimave akce, treba nedavno se daly poridit treba letenky do USA a to od 12253 Kč za zpáteční cestu včetně daní a poplatků. Navic maji prijemny personál a dobré služby, ale pozor na stávky :)

Zdroj: www.akcnileten­ky.cz/2010/05/­04/levne-letenky-do-usa-od-pouhych-12253-kc/

Tom.Noddy

Mam dobrou zkusenost s Delta Airlines, primy let Praha – NYC. Cena zpatecni letenky se vsim vsudy 12.700 Kc, prijemny personal, jidlo dobre… :)