England1522

Která kuchyně je podle vás lepší a není na škodu se na ni zaměřit? Italská x řecká?

Která kuchyně je podle vás lepší a není na škodu se na ní zaměřit? a proč ?
děkuju za odpovědi

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Minas

Italská kuchyně

Udělej mi pizzu.

lexx

Italská kuchyně

závodní kuchyně a stravenky (není to pravidlem a ne pro každého) italskou jsem označil jenom jako bo by mě program nepustil dál, jinak s talijány samozřejmě nechci nic mít natož jídlo, že jo…

da ny

Italská kuchyně

Z obou mi některá typická a tradiční jídla chutnají.
Celý rok bych to jíst nechtěla (všude oregano a olivový olej). Mám raději brambory než těstoviny a spíše českou kuchyni :D s dostatkem zeleniny a ovoce.