Mirdas

Která kreslená postavička je podle Vás symbolem animovaného filmu ?

Mám velice rád Českého krtečka, ovšem přecijenom tím symbolem je podle mne nejspíš Kačer Donald.
A jak to cítíte Vy ?

Nejlepší odpověď
Awe

Myslím si že to bude MickyMouse

Další odpovědi
Lamalam

Mickey Mouse, Pepek a Sněhurka. Z našich asi Krtek.

anonym

Pan Prokouk, hubený panáček se slamákem a bíbrem.
.
Kdo neví, ať si dohledá na netu.

anonym

Krteček je krteček,však je taky ve vesmíru,ne?

Rocker

Jednoznačně Krteček

Akzeret

Jako první mne napadl Mickey Mouse :) Hned po něm už tebou zmíněný Kačer Donald. Pokud bych z těch 2 musela vybrat, zdržela bych se hlasování ;)

Kelt

Podle mne je to vlk ze seriálu, Jen počkej, zajíci. Stejně to mohou být postavičky z filmu Potkali se u Kolína, a pod.

Emefej

Mickey Mouse.