Která kosmetika je lepší,Oriflame nebo Avon?

Může mi,prosím někdo říct podle vlastní zkušenosti,která kosmetika je lepší,zda Oriflame nebo Avon?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Mně připadají asi tak na stejné úrovni kvality i cenově jsou z pochopitelných důvodů takřka stejné.

Vždycky tvrdím, že co se týče kosmetiky a podobných věcí, které přichází do intenzivního kontaktu s pokožkou, budou asi zkušenosti individuální. Každému vyhovuje totiž něco jiného. Osobně jsem vyzkoušela více výrobků od AVONu, některé mi plně vyhovují, jiné už bych si znova nekoupila.

Další odpovědi:

Zlatý

U nás se používá obojí, ale častěji AVON. Myslím, že AVON je lepší a také má pestřejší sortiment. Ale záleží na vás. Musíte si obojí vyzkoušet a podle zkušeností usoudíte.

Mně také více vyhovuje AVON. Existují také vzorečky na vyzkoušení jak krémů, rtěnek, vůní. Když zjistíš, že Ti dodané zboží nevyhovuje, tak ho jednoduše vrátíš své AL. Máš možnost i používaný krém vrátit do 3 měsíců od nákupu své AL.

Zdroj: http://www.avoncosmetics.cz/PR Suite/locator.page

Ja si myslím že každa kosmetika je v něčem lepší,třeba Oriflame je v něčem lepší než Avon,a Avon je v něčem lepší než Oriflame.

já osobně používám AVON i ORIFLAME. takhle ohodnotit a odškatulkovat se tyto značky nedají. je to individuální, každý na to má jiný názor a taky záleží na tom, jaké výrobky si chcete objednávat. například šampony mi více vyhovují od avonu ale pleťové krémy zase z oriflamu.

Mám ráda Oriflame i Avon obě dvě mají něco do sebe...

Zlatý

já mám nejraději AVON ale záleží na vás kterou si chcete vybrat

Bronzový

V naší rozvětvené rodině taky používáme Avon. Ale spíš si to budete muset vyzkoušet na vlastní kůži, která kosmetika vám bude vyhovovat.

ani jedna, jednoznacne Mary Kay....nejlepsi kosmetika!! Slecny, ktere to delaji, ti nechaji vsechny vyrobky vyzkouset, dokonce ti i poradi...to se u Avonu ani Oriflame nestane..kupujes zajice v pytli..mam i kontakt na slecnu, ktera tomu opravdu rozumi..

Zdroj: http://www.marykay.cz/

Já osobně používám raději AVON,ale ORIFLAME také ale velice méně.No musíte se rozhodnout sama.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.