Jsemtady

Ktera konspiracni teorie se vam zda pravdiva?

Jsou jich desitky.. trebas existence ufo, wtc, iluminati, chemtrails, ockovani, sireni nemoci, ovladnani trhu potravin…
Je nejaka, ktere temer verite a zd se vam pravdepodobna? 🙂
Doplňuji:
No osobne bych byl schopnej verit v existenci mimozemstanu, v tom je dost zahad a ruznejch pozorovani. Zaskocily mne treba dokumenty o skodlivosti ockovani deti ve spojeni s farmaceutickymi firmami, jakoze jsme ockovani na kde co, aniz bychom to potrebovali a ockovaci latky obsahuji rtut, hlinik a formaldehyd coz je rakovinotvorne a muze to zpusobit poruchy typu heperaktivita, zda se i smysluplna teorie okolo FED a pujcovani penez.
Jako blbosti si myslim ze jsou ty chemtrails a podobne.
Jinak si myslim, ze na kazdym sprochu, je pravdy teochu a dokud budou existovat lidi neverici nicemu, tak tim spis budu verit v „ovce a stado“ 🙂

Nejlepší odpověď
www

Žádná.
Jsou to většinou jen teorie neopodstatněné, coby výplod snad znuděných lidí, nebo lidí toužících po senzaci.

Další odpovědi
arygnoc

niektoré z nich nútia zamyslieť sa – čo keď predsa len.
osobne sa nimi moc nezaoberám, ale keď preniknú do médií, pozriem sa (či prečítam).
beriem ich ako podobne ako alternatívnu medicínu – nie sú oficiálne, ale čo keď.

;)

Lenka___

Spousta konspiračních teorií se ukázali jako pravdivé.Např. koncentráky.Za války byla existence takových vyhlazovacích táborů považovaná za nesmyl.Podobně je to s existencí bakterií, nebo faktem že země je kulatá.To už ale nejsou vysloveně KT.

zjentek

..že můžeme ovládat svůj život sami ,)

mosoj

Koukám že ilumináti jsou již zde a prosazují škodlivost očkování. Zjisti si nejdříve kolik nebezpečných nemocí bylo díky očkování vymýceno !!!
Howgh.

Andre5000

Mě se zdá pravdivá ta o 11. září 2001 o Světovém obchodním centru. Tam je tolik nejasností a vláda USA věčně něco tají.
Doplňuji:
Nebo dnes už věřím té konspirační teorii, že 17. listopad1989 byla práce Stb. Ti studenti tam byli jen jako křoví.

rigormortis

WWW…všechny teorie jsou neopodstatněné: kvůli tomu to jsou teorie.
Ohledně otázky: Je lepší se sdržovat úsudku v mnoha věcech, hodně lidí to nedělá a navíc svůj úsudek veřejně publikuje. Sem tam se najde nějaká ta teorie nad kterou se zamyslím (11. září v Pentagonu atd.), ale stejně to pro mne nic neznamená kdyby to bylo tak či onak.

lota

Nebo teorie o dosazeni prvniho cerneho americkeho prezidenta, o tom, jak byl vybran, skolen a nakonec i verejne zvolen, ta je zajimava.