Meal

Která komedie z moderní doby vás nejvíce rozesmála?

Doplňuji:
Nemám, na co se podívat, co nějaká z Ameriky? Český filmy se mi moc nezamlouvaj :)

Nejlepší odpověď
marci1

Třeba „Ženy v pokušení“. 🙂 Eliška Balzerová tam má takové „hlody“ ! 🙂
Doplňuji:
Mě se zase nezamlouvá většina amerických komedií. 🙂 Třeba Ti někdo poradí.

Další odpovědi
arygnoc

soof
horrible bosses
in your eyes (no, je to aj slaďáčik)
to dumb and dumber
home sweet hell
yes man

ešte?

;-Q

anonym

Bony a klid2,Díra u Hanušovic,Kur­vahoši se neříká…
Doplňuji:
Ptala ses, která komedie z moderní doby vás nejvíce rozesmála,tak jsme ti to napsali a ted zas píšeš o americe.
Co bude příště?

Janiss

Těch bylo hodně. Nejvíce filmy s Adamem Sandlerem – Blended, Grown ups, Just go with it…

briketka10

všechny, kde hraje Jim Carrey na toho nedám dopustit :))

a seriál Misfits: Zmetci
http://www.csfd­.cz/film/269768-misfits-zmetci/
Doplňuji:
Dva a půl chlapa, když ho stíhám
někdy Mike a Molly..
Historie velkého třesku..
je těch seriálů víc :))
dřív dávali „Co kdyby“ takový krátký skeče..

klerinka

Mě vždycky dostanou Pelíšky :D I když to zas tak z moderní doby není, je to klasika, která nezklame! :D Na americké se moc nedívám, ale třeba takové Dva a půl chlapa, Teorie velkého třesku, Jak jsem poznal vaši matku apod. u toho se prostě pobavíš! :D

e1232851@trb

Mě se hodne líbila Let´s be cops
http://www.csfd­.cz/film/344784-falesni-poldove/

dědapetr

Dva a půl chlapa.
Doplňuji:
Z českých Kameňák 1,2,3,4.

setapouch

Kdybys nebyla líná jako vepř, přečetla by sis tuny odpovědí na podobné otázky. A pak bys tu zbytečně neotravovala.

anonym

Sice už je ten film o 8 let starší,ale vždycky si to pustím,když potřebuji polechtat nad kostčí…https://­www.youtube.com/wat­ch?v=7G9YNcbsi84…nej­lepší hihi.

dejavu

Co děláme v temnotách http://www.csfd­.cz/film/362346-co-delame-v-temnotach/

postcd

doplním odpověď uživatele „setapouch“:
v pravo na této stránce je políčko pro vyhledávání „Google Vlastní vyhledávání“
tam dáš slovo komedie (hledáš komedii)
a jak na podnose máš tématické odpovědi bez čekání

turbo085

21,22Jump Street ;)

Vanda6

Ženy sobě…tenhle byl vážně něco 😉
Mezi námi děvčaty
Válka nevěst
Sousedi
Staré páky
Fakjů pane učiteli

arygnoc

postcd

nie je to tak celkom pravda >v pravo na této stránce je políčko pro vyhledávání „Google Vlastní vyhledávání“<.

paranoickí užívatelia (včítane mňa) s vypnutým javascriptom toto políčko nevidia.
zato nemusia rozklikávať >diskuse<, vidia ich pri načítaní stránok.

;-Q