Danarny

Která kamna vydrží hřát 12 hodin?

Mám staré klub kamna a topím uhelnými briketami. Kamna se pomalu odebírají ke svým předkům a přemýšlím do čeho investovat. Pracuji na dvanáctky a potřebuji aby vydrželi hřát a já při příchodu z práce jen prohrábla popel a přiložila, nechci dvakrát denně znovu zatápět, topím i kvůli psům. Bydlím na vsi, plyn tu ještě dlouho zaveden nebude, elektřina je drahá. Prosím poraďte, díky

Odpovědi
terry

To není jen otázka kamen.
Zvažovala jsi topit i něčím jiným než uhelnými briketami?

Projdi různé odkazy. Třeba
http://www.du­machalupa.cz/fo­rum/krbova-kamna/dlouhozarna-kamna-31255-365-6410/

Některá kanadská kamna vydrží hřát až 16 hodin.

honza19hk

kdejaký starší kamna, ale musíš topit pražcema. Dva půlmetrový kusy pražce přes noc vydrží-to mám vyzkoušený.