postcd

Kterou kalkulačku povinného ručení s výpočtem, beze jména a emailu doporučíte?

Odpovědi
wendyX

Zkuste použít na příklad tuto kalkulačku > https://www.wu­estenrot.cz/ne­zavazna-kalkulace/
Na načtené stránce- v sekci ‚Pojištění‘- vyberte ‚Povinné ručení‘ a tlačítkem ‚chci spočítat‘ spustíte nezávazný výpočet P.R. (jméno ani email není požadován).

JájsemRaibek

Většinou ten mejl chtějí hned pro nabídky a na to jim jak se říká prdím :D
Takže klidně použij „můj“ mejl. Ono ti to ukáže výpočet ať už elektřiny, plynu nebo právě povinného ručení.
ja@seznam.cz a pokud náhodou někde napíšou, že už je registrovaný tento mejl, tak ja1, ja2,..... :DDD

pojistovak

Dobrý den,
spíše bych se zeptal, proč tam jeden z údajů nevepsat? Stejnak Vás zajímá cena, a pojišťovací makléři online Vám také nechtějí nic jiného nabídnout. Z vlastní zkušenosti kvalitního srovnání a sjednání smlouvy doporučuji třeba: www.yespojisteni.cz

filip.roksa

Perfektní je www.epovinne.cz

Zdroj: www.epovinne.cz

Kajanek

Zkuste tuhle: https://www.povinne-ruceni.com/povinne-ruceni-kalkulacka/#kal­kulacka . Zadáváte sice příjmení a telefon, ale jen vám jednou zavolají a sdělí další nabídky povinného ručení. Takže žádné obtěžování protože to je to co vás zajímá.