D4ni692

Která je nejlepší možná Chorvatská destinace?

Teprve se chystám jet do Chorvatska na dovolenou, ale potřeboval bych se poradit, kde by bylo nejlíp? Místo, kde by bylo následující: stanice vlaku, pláže :), levný ubytování, zajímavý město. Díky za případný odpovědi (rád bych nějaký odpovědi z vlastních zkušeností).

Odpovědi
zusp

Makarska, nevím, jestli je tam vlak, ale ubytování se tam dá sehnat i dost levně (v menších penzionech), pláž super, neustále udržováná. Je to přístavní město, takže je tam pořád živo, trhy, restaurace…

Arne1

Vlak ? To v Chorvatsku nečekej. Neklame-li mne paměť, tak jediné koleje k moři vedou do Splitu. A cenově vyjde vlak draze. POkud bych se rozhodoval já, tak Chorvatsko projedu až do Černé Hory nebo až do Albánie. Náklady na dopravu se ti vrátí v nižších cenách všeho ostatního.