Která firma zajišťuje odbornou pomoc při navázání sml.vztahu s VZP? Jsme výrobci ortéz.

Smluvní vztah s VZP

Odpovědi
pondělí

to vám povědí,na ustředí
ale vy potřebujete ministerstvo zdravotnictví,a překvapuje mne,že se ptáte tady,je to tak choulostivá záležitost v dost přetíženém trhu zdravotních pomůcek,
moje firma vyrábí také zdravotní a zdravotnické potřeby,a největší prodej mám,do jižní afriky,VZP si mne našla sama,