Která další zvířata se musí chodit venčit jako psi ? Kde čůrají kočky? Doma do koberce ?

Nejlepší odpověď
beer

Kočky v bytě si velmi rády zvyknou na svůj kočičí záchod.
Jako jeho náplň může být i obyčejný písek, nebo kupovaný, což je rozhodně lepší volba. Pohlcuje totiž pachy. No a některé dokonce dokáží vykonávat svoji potřebu na lidském WC )).
Praxe

Další odpovědi
briketka10

moje kočky měly kočičí záchod, třetí kocourek chodí teď ven..
nikdy jsem neviděla kočku ani psa čůrat do koberce leda jako mrňata než se to naučí..
a venčit na obojku se kočky naučí taky i fretky, morčata, ten můj kocourek chodí i bez obojku na procházku se psem 😁

WeeBear

Počkej, co je to za otázku? 😁

U venkovních koček je to jasné, domácí od toho mají písek.

kamila44444

Venkovní kočky vykonávají potřebu venku a domácím se musí koupit písek který se dá do nějaké bedýnky a tam se kočka naučí chodit.Jinak ostatní zvířata jsou buď venku a tam dělají vše a nebo domácí např: králík,papoušek atd ti, vykonávají potřebu, tam kam můžou. Proto se to musí uklízet. Jen pejsek je povinný.

samicek333

Kočky pokud jsou v bytě, tak na kočičí záchod, pokud jsou venku, tak kdekoliv, kde je to přepadne.

Kterékoliv, na které připnete obojek s vodítkem :) Třeba koza… :)