Babsi

Která cestovní kancelář nabízí dovolenou v Neapoli? Nemůžu žádnou najít..

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud vam to nevadi , nasla jsem na Nemeckych strankach – hodte si to pak jen do googlu prekladace , pokud nechcete v nemcine.
Nejdrive si zadejte : Reisebüro in Neapel .. -iv-

Další odpovědi
hanulka11

najdi si Invia.cz a zavolej tam , nebo si vyplň požadavek a oni ti zavolají zpět , napiš kdy a kam na jak dlouho bys chtěla jaké bydlení/hotel,APT/ apod a oni ti zavolají nabídky s cenou a ty si vybereš

Invie sdružuje až 200cestovek .
Dělám to tajké tak a jsem spokojená pokud chci jet s cestovkou