Michal Kole

Která celebrita má doma bazén a neumí plavat ?

Nejlepší odpověď
Drap

David Rath, nechtějí ho pustit k vodě.

Další odpovědi
Ar

V poslední době máš opravdu hodnotné otázky, které jsou pro mnohé přínosným poznáním a tato poradna získává na vážnosti.

briketka10

no přeci JÁ a o mě se tu ví, že plavat neumím a čekám až mě to naučíš :D

anonym

Přiznám se, že já to nejsem. Za prvé nemám bazén a za druhé jsem vyhrál závod „Čubou do Hamburku“.

bolak

Která celebrita má doma (v místě bydliště) bazén a neumí plavat?

To je chyták, ne? Jsi to ty!

(Příště dej nějakou težší…)