Která část Velikonoc se Vám líbí nejvíc? Myslím tím pečení, přípravy, úklid, koledování atd.

Nejlepší odpověď
Illines

Ahoj ocko,ze je uklizeno a nevsedni kraslice-kazdy rok jine.Ale kdysi jako holka,jsem mela v oblibe se pred koledniky dukladne zasit doma a bavilo mne jak mne hledaji,az mne nasli,tim padem jsem to nejvice schytala,protoze sestry uz to meli za sebou.

Další odpovědi
Džanička

Samozřejmě jen ta část, když s dětma tvoříme, a potom dostanou čokoládouvou koledu.. Ta radost v jejich očích..

fcoop

Pečení je fajn,a je téměř jedno,co se peče,a úklid ----- ten prostě zbožňuju.Ovšem bezkonkurenční je koledování,hlavně ta část,ve které se masakrují děvčata.

Petra09

Zadna cast,ja Velikonoce neslavim takze ani nebarvim zadna vajicka,pro me je to jako kazdy jiny den a ta cokolada ve vajickach mi moc nechutna,stejne jako ty ze stromecku.

anonym

Mytí oken :).
Samozřejmě ten klid doma, jak je vše hotové a hlavně jak je po všem.

anonym

Ta část,kde se jí a pije!