Která část těla, v tomto případě u tura domácího, má nezaměnitelné otisky(daktylos­kopie)?!

Odpovědi
Drap

chřípí a jazyka

arygnoc

ktorákoľvek, ale ani jedna nemá s daktyloskopiou nič spoločného (δάχτυλο – (řecky >prst<).

niečo iné by bolo porovnávanie jedincov na základe odtlačku (otisku) napr. ucha (ktorý je tiež unikátny), mieška (šourku) a pod. – autentifikácia?

arygnoc

drap:

daktylo – z gréckeho (řeckého) δάχτυλο – prst !!!