Bronzový

Která autonavigace je nejlepší v ČR (tedy hned po manželce a tchýni)?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No jo,ty nejlepší jste opravdu vyčerpal,tak už mne napadá jenom TomTom a Garmin.Nevím jestli jsou úplně nejlepší,ale asi nejrozšířenější,a já je používám bez problémů několik let.

Další odpovědi:

Zlatý

Pridávam IGo. Ale zo skúsenosti viem, že navigačná technika ešte neprekonala naše Slnko a Hviezdy.
Test: minulý rok som pomocu GPS skúšala zistiť miesto, kde stojím (budova s názvom ulice a číslom). TomTom, Garmin aj IGo (všetky s verziou 2010) mi ukazovali inde, len nie na skutočné miesto. Najväčšia odchýlka bola 1,5km, najbližšie 200m.
Takže riešim cestu pomocou satelitnej fotografie, slnka a skúseností.
PS.
Gergo201, aj pri ceste manželka a tchýně majú vždy pravdu. :-)
Doplňuji:
chudst:ťažko povedať, Tomtom asi dokáže predvídať.
Mňa pri vjazde na Starý most v Bratislave vyhodil preč od mosta. O rok ho potom úplne uzavreli :-).
Ako potom reklamovať? Ale mne reklamáciu uznali, išli sa presvedčiť a skoro zablúdili... :-)

Zlatý

Sam mam TomTom a nemuzu si ho vynachvalit. Take mi prijde, jako tomovi004, nejrozsirenejsi.

led: a v pripade, ze cesta se rozdvojuje doprava a doleva a navigatorka tvrdi, ze mam jet rovne? Mam ji reklamovat? Anebo mi reklamaci neuznaji s tim, ze: "maji vzdy pravdu, jen ta cesta jeste nebyla postavena?" :P

Expert kategorie

Já doporučuji Garmin, ale tady je zajímavý tip s recenzí, jak to někdo používal ....

Zdroj: www.turistika.cz/testy/zajimav a-gps-aplikace-zdarma

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 113
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.