Avatar uživatele
Georgo2010

Která autonavigace je nejlepší v ČR (tedy hned po manželce a tchýni)?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, tom004, Deli před 4699 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

No jo,ty nejlepší jste opravdu vyčerpal,tak už mne napadá jenom TomTom a Garmin.Nevím jestli jsou úplně nejlepší,ale asi nejrozšířenější,a já je používám bez problémů několik let.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Pridávam IGo. Ale zo skúsenosti viem, že navigačná technika ešte neprekonala naše Slnko a Hviezdy.
Test: minulý rok som pomocu GPS skúšala zistiť miesto, kde stojím (budova s názvom ulice a číslom). TomTom, Garmin aj IGo (všetky s verziou 2010) mi ukazovali inde, len nie na skutočné miesto. Najväčšia odchýlka bola 1,5km, najbližšie 200m.
Takže riešim cestu pomocou satelitnej fotografie, slnka a skúseností.
PS.
Gergo201, aj pri ceste manželka a tchýně majú vždy pravdu. 🙂
Doplňuji:
chudst:ťažko povedať, Tomtom asi dokáže predvídať.
Mňa pri vjazde na Starý most v Bratislave vyhodil preč od mosta. O rok ho potom úplne uzavreli 🙂.
Ako potom reklamovať? Ale mne reklamáciu uznali, išli sa presvedčiť a skoro zablúdili… 🙂

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Sam mam TomTom a nemuzu si ho vynachvalit. Take mi prijde, jako tomovi004, nejrozsirenejsi.

led: a v pripade, ze cesta se rozdvojuje doprava a doleva a navigatorka tvrdi, ze mam jet rovne? Mam ji reklamovat? Anebo mi reklamaci neuznaji s tim, ze: „maji vzdy pravdu, jen ta cesta jeste nebyla postavena?“ :P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
turistika.cz

Já doporučuji Garmin, ale tady je zajímavý tip s recenzí, jak to někdo používal …

Zdroj: www.turistika­.cz/testy/zaji­mava-gps-aplikace-zdarma

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek