Georgo2010

Která autonavigace je nejlepší v ČR (tedy hned po manželce a tchýni)?

Nejlepší odpověď
tom004

No jo,ty nejlepší jste opravdu vyčerpal,tak už mne napadá jenom TomTom a Garmin.Nevím jestli jsou úplně nejlepší,ale asi nejrozšířenější,a já je používám bez problémů několik let.

Další odpovědi
led

Pridávam IGo. Ale zo skúsenosti viem, že navigačná technika ešte neprekonala naše Slnko a Hviezdy.
Test: minulý rok som pomocu GPS skúšala zistiť miesto, kde stojím (budova s názvom ulice a číslom). TomTom, Garmin aj IGo (všetky s verziou 2010) mi ukazovali inde, len nie na skutočné miesto. Najväčšia odchýlka bola 1,5km, najbližšie 200m.
Takže riešim cestu pomocou satelitnej fotografie, slnka a skúseností.
PS.
Gergo201, aj pri ceste manželka a tchýně majú vždy pravdu. 🙂
Doplňuji:
chudst:ťažko povedať, Tomtom asi dokáže predvídať.
Mňa pri vjazde na Starý most v Bratislave vyhodil preč od mosta. O rok ho potom úplne uzavreli 🙂.
Ako potom reklamovať? Ale mne reklamáciu uznali, išli sa presvedčiť a skoro zablúdili… 🙂

chudst

Sam mam TomTom a nemuzu si ho vynachvalit. Take mi prijde, jako tomovi004, nejrozsirenejsi.

led: a v pripade, ze cesta se rozdvojuje doprava a doleva a navigatorka tvrdi, ze mam jet rovne? Mam ji reklamovat? Anebo mi reklamaci neuznaji s tim, ze: „maji vzdy pravdu, jen ta cesta jeste nebyla postavena?“ :P

turistika.cz

Já doporučuji Garmin, ale tady je zajímavý tip s recenzí, jak to někdo používal …

Zdroj: www.turistika­.cz/testy/zaji­mava-gps-aplikace-zdarma