Stříbrný

Která auta mají vyhřívané přední okno?

Doplňuji:
Zhruba za dva měsíce si mám koupit auto zhruba za 120 tis, chtěl bych combi a každý mi radí něco jiného, ale myslel jsem si, že taková okna má pouze ford a nechtěl jsem ani nafťáka.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Všechna ´slušnější´ - už třeba i Octavia.
Ptáš se moc ´široce´...
;-)
Doplňuji:
U ojetého auta (a s takovým cenovým limitem) bych si nastavil priority úplně jinak, vyhřívané čelní sklo je nedůležité - resp. nedůležité vůči motoru, převodovce, podvozku a brzdám (v tomto pořadí kvůli ceně oprav - brzdy jsou sice naprosto nutné, ale relativně levné).
Spíše bych se poohlédl po nižší výbavě, ale lepším stavu.

Další odpovědi:

Stříbrný

pokud chceš ojetinu, což z ceny vyplývá, tak ti nezbude, než se o to, zda má vyhřívané sklo zajímat, až přímo u konkrétního auta, v bazaru, nebo kde to chceš koupit, protože obvykle si většina lidí nenakupuje základ, ale "skládá si" auto k obrazu svému...i když zrovna tohle mi jako nejduležitější vybavení u auta nepřipadá a navíc mi ty mikrodrátky, které jsou vidět, docela vadí...

Zlatý

třeba auta švestek, čili policejní:
http://auto.idnes.cz/…

Asi většina lepších aut má vyhřívané přední okno...................

Zlatý

Má to každý novější bavorák.

Pokročilý

Ano, nejvíc rozšířené je to u Fordu, ale mají to i jiné automobily. Za 120tis Kč už se dá pěkně vybírat a i případně žádat specifickou výbavu. Jestli naftu nebo benzín, to je pravidelná diskuze, dám Vám malou nápovědu - Benzín = nájezd do cca 10 000km a většinou malé trasy, popojížky po městě, Nafta = nájezd nad 10tis km, spíše delší trasy nad 30km. Benzín má výhodu, v jeho nenáročnosti, kdežto nafta, je náročná na servis a má více části, kterou často můžou odejít (turbo, vstřiky, čerpadlo, atd...). Benzín má nevýhody dvě, spotřebu a častější řazení, díky jeho malému spektru použitelnosti otáček.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.