SonsyMite

Která auta jsou nejlepší?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dědapetr

z dovozu ;)

Všechna v pojízdném a v dobrém technickém stavu.

Další odpovědi
venkovan

z dovozu ;)

Sousedovi dovezli auto z Mladé Boleslavy. Takže všechna z dovozu, pokud nebydlím v městě, respektive v továrně kde je vyrábějí.

anonym

z dovozu ;)

I americká jsou přece z dovozu!

aramah

z dovozu ;)

No přeci to moje :D

jendahun

z dovozu ;)

Takový starý žigulík je prakticky bezúdržbový.Má jen jednu nevýhodu – musíte být majitelem ropné rafinérie.Jde to ale i na plyn a pak je to vůz k nezaplacení.Nebo třeba Trabant – jezdí to i na technický benzín,jednoduché na opravu a v případě nouze to lehce odtlačíte.Má jen jednu nevýhodu – musíte sebou vozit svářečku,protože těch pár kovových dílů co má,pořád upadává.Vlastní zkušenost.

slad08

Americká

Tuto otázku jsem příliš nepochopil.
Ale podle mě jsou lepší (aspoň hezčí) americká auta. Sice o něco více spotřebují paliva, ale zato jsou spolehlivější.

samicek333

z dovozu ;)

z dovozu nebo z Ameriky – šlo by mi o funkce a vzhled auta

SonsyMite

ano to je schválně