Madeleine

Kteé zaměstnání nejvíce vydělává?

Chtěla bych e zeptat, kteří lidé nejvíce vydělávají?

Nejlepší odpověď
Drap

Drogoví mafiáni, prodejci zbraní, podvodníci, lobisté , někteří politici

Další odpovědi
beer

Bankovní úředníci. Jistě – čím vyšší post, tím větší výdělek.

Lucijej

Největší výdělek není zase až tak o zaměstnání, ale o schopnosti dotyčného.
Znám jednoho šikovného řemeslníka, který vydělává víc než manažer středně velké mezinárodní firmy.

badisko

se priznam ja to nejsem…

Nějací fotbalisté a hokejiste ti přece za zápas dostanou hodně ne? nebo se pletu?

honza19hk

zloději,podvod­níci,vymahači dluhů,politikové a prezident.