panenka

Kryt na klávesnici

Dobrý večer chci se zeptat kde bych mohla sehnat umělohmotný kryt na klávesnici děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

ptal jsem se přesně na totéž prodavačky odvedle (je děsně hezká a přesně můj typ, tak to byla dobrá záminka, jak zas za ní zajít) a bylo mi řečeno následující – klávesnic je tolik typů a druhů, že vyrábět kryty na ně se prakticky nevyplatí. Prostě klávesnici obraťte a vyklepte, no a když se vám při tom náhodou přelomí, novou dneska seženete i za stovku.

Další odpovědi
Hlada

http://www.krup­.cz/default.as­p?cls=stoitem&sti­id=1437

dědapetr

Použil jsem víko od bonboniery průhledné.