lenina270

kryoterapie,znáte jí?je dobrá?

znáte kryoterapii?vyz­koušeli ste?pomohla vám?napište jakokoliv zkušenost.já jí tet podstupuji-v lázních jako doplnkovou léčbu-ptala sem se lékařky a podstoupila sem kvůli tomu vyšetření a prý je pro mě dost vhodná tak sem zvědavá,jestli těch 2500 (cena pro lázenské hosty,prý je jinak drahá)bude za to stát
nevíte někdo jestli mi jí alespon částěčně proplatí pojištovna?ses­třičky říkaly že to mám prubovat,možná budu mít štěstí,co myslíte?děkuji
Doplňuji:
10 procedur za 2500,ale je to cena pro lázenské hosty,jinak asi 300 za 1 a zatim sem tam byla 3X- něco přes minutu v suchem mrazu –120 a pak 10 minut šlapat na kole kde se hlídá tep,před procedurou měří tlak,zatim se cítím dobře ale prý úplný výsledek poznám až na konci,tak zatim nelituju

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Musím napsat bohudík-ne bohužel neznám a myslím, že bych poznat nechtěl.
Až rozmrzneš, dej vědět jaké to bylo. Já mám rád teplo a tam bych teda nešel. Brrrrrrr :(

Další odpovědi
hanulka11

Byl tam můj švagr a říkal, že to byl zážitek na který hned nezapomene

ten který je

Moje žena občas zajde do kryosauny.Nemůže si to vynachválit.Na západ od našich hranic je zcela běžné,že tuto léčebnou proceduru hradí pojištovna.U nás se ale také uvažuje o spoluúčasti pojištovny.Nechci Vám dávat špatné informace a tak se raději zeptejte Vašeho ošetřujícího lékaře zda máte nárok na spoluúčast pojištovny.

mosoj

Kolik těch procedur za těch 2500 Kč je ?
Opravdu mě to zajímá.

Lenina, děkuji za informaci. Chtěl jsem mít představu o ceně procedury.

Arni

Vzhledem k tomu že jsem zmrzlý i v létě, tak nemám zájem. A na to abych dostal angínu, se můžu nechat zavřít doma v mrazáku a ne za ještě někde platit … :)

ReHu

Ptala jsem se na tuto proceduru jednoho známého ortopeda a ten mi říkal, že to je zatím stále novinka a že to je spíš na další vydělávání peněz.
Takže jsem to přestala řešit. Uvidím za nějakou dobu.