STUDENTKAEVA

Krupe mi v kotniku je to vazny a nemate typi na nejaky geli nebo cviky

Krupe mi v kotniku uasi 6mesicu,nevite jestli je to vazne kotnik mne neboli otekli neni.

Nejlepší odpověď
Drap

Kvalitní odpověď ti poskytne pouze ortoped po vyšetření.

Další odpovědi
IK

Kotník tuhne, je ve tkáni málo vody, je choulostivější na námahu. Cvičení doporučuji, také prohřát a prokrvit, dohlédnout na dostatečný přísun tekutin a omezit kyselinotvorné potraviny např. cukr. Dobré je plavání ale stačí kroužení nohou v kotníku, protahování špiček a protlačování paty… můžeš i přiměřeně ke své zdatnosti balancovat na balanční podložce což je pro zpevnění svalstva nejúčinnější. Pohyb svalů zároveň zlepšuje prokrvení.
Není to vážné jen sis dobře všiml že by to chtělo něco dělat.

Zdroj: http://www.spor­tfitness1.cz/ba­lancni-podlozka-insportline-p17

Josef 2000

Skus konopnou mast.