Wortygen

Křupání v zápěstí

Zdravím,
potřeboval bych dobrou radu na křupání zápěstí. Když udělám zápěstím kolečko, tak vždycky aspon jednou křupne. Je lepší dělat na zápěstí nějaký cviky, nebo si na to něco koupit ?

Nejlepší odpověď
briketka10

záleží vždy jak je opotřebováno a jakou práci tím
zápěstím děláš..já byla s pravým na operaci, kvůli
práci na PC moc jsem ho používala v práci a dál se
tam nevrátila, doma jsem byla asi půl roku i s rehábkem..
Doplňuji:
pošlu ti cviky na rehabilitaci, které mi dal
na zkopírování primář, který mě operoval..
je to několik obrázků, mohly by pro začátek
pomoci já podle nich cvičila několikrát denně
nejezdila nikam do žádného střediska..
http://www.or­topedie-traumatologie­.cz/rehabilita­ce-zapesti

Další odpovědi
badisko

A co ti na tom tak silene vadi?…asi ti nic moc na 100% nepomuze kazdej mame trochu jine klouby …a jinak opotrebovane a nejlepsi bude se tak moc neprohlizet …radu ti dam takovou ..nedelej zapestim kolecko …a v pokrocilejsim veku zacni pouzivat ..GS condro.....a tim ze budes posilovat zapesti tim taky nic moc nespravis jen se ti vytrenuje svalstvo a to s krupanim nema nic spolecneho …proste mas trochu jinak postavenej kloub tot vse ..