Adéla Joon

Kruhy pod očima a vrásky

Mám strašné vrásky a kruhy pod očimatřeba když si dám řasenku a trochu mi spadne opravdu jenom trochu tak vypadám jak kdybys to měla rozmazané už tak 2 dny vždycky se mi to dostane do tich rýh pod očima tak se ani malovat nemužu nemáte něco co by mi pomohlo??

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít i starší odpovědi.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­84&q=kruhy+pod+o%C4%­8Dima&sa=Vyhle­dat

Další odpovědi
Maggie.b

Tak na kruhy pod očima určitě takový ten roll-on od Garnieru… Zeleno-černá krabička ! ;) A vrásky? Krémy od Vichy apod. ! ;)) A nebo ještě dát lžičky do mrazáku tak… na 1–2 minuty a pak si to dát na ty kruhy.

ReHu

Na kruhy pod očima korektor a make-up.
Aby řasenka držela a nepadal, asi koupit nějakou lepší.
A pozor na Vichy. Slyšela jsem, že vytahuje buňky. A to je nevratná změna. Nežádoucí.

Lilly

Vrásek se můžeš zbavit když budeš pravidelně používat krémy třeba krém vichy liftactiv nebo SerpensDerm vivapharm.
Kruhy pod očima: Kofeinový roll-on a korektor.

Derrynka

Ahoj, měla bych dotaz… Docela bych ocenila fajn účinnou péči o oční okolí… Nevím ale přesně, kam sáhnout, co zkusit. Něco už jsem si koupila a nic moc účinek. Dívala jsem se na shop topvet, kde mají seru s hadím jedem. Máte s ním někdo zkušenosti?

Cizecek.M

Já jsem si koupila nedávno serum na péči o oční okolí s hadím jedem. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a k tomu ještě i ten hadí jed. A společně účinkuí skvěle. Koupila jsem na topvet.

IvkaH

S těmi hlubšími vráskami mi dost pomohlo sérum od Iuvenia, ale je fakt že ho používám skoro rok, takže to prostě není hned jak si většina myslí.

Vercule

Mají toho dost. Takže stačí používat jenom to sérum?

JarkaHor

Jenom sérum nestačí pokud chceš, aby se ti zlepšil stav pleti. Mám od nich kompletní sadu a jenom o tom séru to není ;) https://www.i­uvenio.com/vel­ka-darkova-sada/ všechny ty produkty se doplňují.

Vercule

Mají toho dost. Takže stačí používat jenom to sérum?