Avatar uživatele
Adéla Joon

Kruhy pod očima a vrásky

Mám strašné vrásky a kruhy pod očimatřeba když si dám řasenku a trochu mi spadne opravdu jenom trochu tak vypadám jak kdybys to měla rozmazané už tak 2 dny vždycky se mi to dostane do tich rýh pod očima tak se ani malovat nemužu nemáte něco co by mi pomohlo??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4427 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste si projít i starší odpovědi.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­84&q=kruhy+pod+o%C4%­8Dima&sa=Vyhle­dat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Maggie.b

Tak na kruhy pod očima určitě takový ten roll-on od Garnieru… Zeleno-černá krabička ! ;) A vrásky? Krémy od Vichy apod. ! ;)) A nebo ještě dát lžičky do mrazáku tak… na 1–2 minuty a pak si to dát na ty kruhy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Na kruhy pod očima korektor a make-up.
Aby řasenka držela a nepadal, asi koupit nějakou lepší.
A pozor na Vichy. Slyšela jsem, že vytahuje buňky. A to je nevratná změna. Nežádoucí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lilly

Vrásek se můžeš zbavit když budeš pravidelně používat krémy třeba krém vichy liftactiv nebo SerpensDerm vivapharm.
Kruhy pod očima: Kofeinový roll-on a korektor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Derrynka

Ahoj, měla bych dotaz… Docela bych ocenila fajn účinnou péči o oční okolí… Nevím ale přesně, kam sáhnout, co zkusit. Něco už jsem si koupila a nic moc účinek. Dívala jsem se na shop topvet, kde mají seru s hadím jedem. Máte s ním někdo zkušenosti?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Já jsem si koupila nedávno serum na péči o oční okolí s hadím jedem. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a k tomu ještě i ten hadí jed. A společně účinkuí skvěle. Koupila jsem na topvet.

Avatar uživatele
IvkaH

S těmi hlubšími vráskami mi dost pomohlo sérum od Iuvenia, ale je fakt že ho používám skoro rok, takže to prostě není hned jak si většina myslí.

Avatar uživatele
Vercule

Mají toho dost. Takže stačí používat jenom to sérum?

Avatar uživatele
JarkaHor

Jenom sérum nestačí pokud chceš, aby se ti zlepšil stav pleti. Mám od nich kompletní sadu a jenom o tom séru to není ;) https://www.i­uvenio.com/vel­ka-darkova-sada/ všechny ty produkty se doplňují.

Avatar uživatele
Vercule

Mají toho dost. Takže stačí používat jenom to sérum?

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl