postcd

Kromě suchého prostředí a nevyhovující teploty co jiného levného (žádné spec. spreje) zajistí ústup roztočů z ložnice?

(když se tam bude dále spát a budou mít tedy dále potravu a teplota i vlhkost zůstane nezmeněna)

Odpovědi
pusinka50

jedině koupit nové povlečení, deky a polštáře a nové matrace. Nebo aspoň zkusit matrace vysát mokrou cestou s přidáním desinfekčního prostředku.

mosoj

Čistota je nejlevnější prostředek.

Luxx

někdy je to tak, že čím víc chceš ušetřit, tím víc se ti to nakonec prodraží (teď to myslím obecně)