kočíčí

Krmení pro kočičky

Můžu podávat kočce i syrové maso? v jakém množství a jaký druh masa děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano,jakékoliv,při­měřeně. Nezapomeňte pravidelně odčervovovat a to i v případě,kdy jim nebudete dávat syrové maso.

Další odpovědi
vagra

všecno,co potřebuješ vědět je na:

http://www.ba­ron.cz/kocka/pri­rodni-lekarna/clanky/vy­ziva-kocky-jidelnicek-prirozene-syrove-stravy/i-0

Zdroj: http://www.ba­ron.cz/kocka/pri­rodni-lekarna/clanky/vy­ziva-kocky-jidelnicek-prirozene-syrove-stravy/i-0

oskar

Kočka je šelma žere myši a chyta ptaky,dřiv se davaly kočkam jen zbytky od oběda,dnes tomu lide kupuji konzervy.

panenka

Vhodné maso je hovězí a divočina, to můžete podávat kočce i syrové,drůbež musíte uvařit.Vepřové maso není vhodné.S podáváním vnitřností opatrně.Vhodné jsou i ryby.Maso má tvořit asi dvě třetiny krmné dávky.

Q

Kočka je šelma, maso potřebuje. Množství je závislé na váze a je to cca 2–3% tělesné hmotnosti. Maso pro lidskou spotřebu ovšem není vyšetřováno na některé bakterie, které zvířeti ublíží, ale stačí jej zmrazit a nemusíte se ničeho bát. Odčervování je nutné hlavně u zvířat, co si loví, ale v přírodních možnostech máme česnek 🙂 takže ani zde nemusíte použít chemii jako takovou, dále existují trávy, které čistí trávicí trakt – viz ehopy pro zvířata holisticky krmená.

Zdroj: www.aq-dog.cz