school12

Křížek na klávesnici

Jak udělám křížek na klávesnici?
Doplňuji:
Myslím ale křížek jako takový: x
ten jsem samozřejmě zkopčila, protože jej neumím, jedná se mi o něj, jak se píše? díky

Nejlepší odpověď
anonym

Například Pravý Alt + X …
😉
Doplňuji:
„Křížek jako takový“ – myslíš „x“ či „X“???
To je iks (písmeno, malé či velké) – v dolní řadě kláves mezi Z a C…
;-D

Další odpovědi
brillant

# – levý ALT + 35

marci1

Levý Alt + 0134 †
Doplňuji:
Nebo Pravý ALT + X #

cochee

× – pravý Alt plus klávesa napravo od „ú“ (obvykle jsou na ní levá a pravá závorka)

bolak

:))) to mě pokaď
Doplňuji:
tahle otázka si zaslouží hvězdičku, aby ji vidělo co nejvíc lidí :)) 😶

Hamon

Vezmeš fixu barvy kontrastní s barvou klávesnice a na požadované místo uděláš dvě protnuté různoběžky.