Duvemblejt

Křivé brýle

Ahoj lidi , prosím vás jak mám spravit brýle když mám jednu stranu křivou? PS:Je to jenom jedna stranice..

Nejlepší odpověď
Sůwa

Pokud to nejsou sluneční za pár fufníků, tak raději zajít k optikovi, má na to vybavení a zkušenosti. Doma bych to nezkoušela.

Další odpovědi
anonym

Já bych se koukal šikmo a nebude to vadit. Prostě nakloň hlavu.
Možná by pomohlo jedno ucho přišít níž.

mosoj

Pkud jsou kovové tak je klidně opatrně narovnej. Pokud jsou plastové nebo poplastované je třeba zajít k optikovi, on je před narovnáním nahřeje.

Natty*

Záleží na materiálu a hodnotě brýlí. Pokud jsou dražší, neriskuj a radši zajdi do optiky…