SinceX

Kriteria pro přijetí na Vys. školu technickou.

Zatím jsem v prváku, ale už nám dali za úkol, abychom se připravili na Maturitu (Státní), do toho spadá i otázka, co bychom chtěli dělat po Maturitě. Já jsem si vybral cestu VŠ technické, protože jsem na techickém oboru IT-programování. Tak mi prosím poraďte, kde bych sehnal kriteria, pro přijetí na VŠ technickou v Praze nebo Plzni abych si mohl udělat ambice na pokračování ve studiu na VŠ. Otázka tedy zní:
„Jaká kriteria pro obor na VŠ technické musím splňovat, abych se mohl stát studentem dané školy?“

Odpovědi
bebo

Složit maturitní zkoušku

  1. Možnost – dostat se na školu díky NSZ od SCIO
  2. Možnost – příjmutí na základě vysvědčení
  3. Možnost – přijmutí na základě přijímacího řízení

Více za tím nehledej, v potaz se zatím brát statní maturity nebudou, tedy né do té doby, jakmile to nezveřejní ministersvto školství.