savyla

Kriminalka Andel-proc ho zabila?

Ahoj vcera davali kriminalku Andel a ja zaboha nemuzu pochopit proc zabila ta wanklova toho firera.muze mi to nekdo objasnit?diky moc

Odpovědi
honzikd

Kriminálku Anděl jsem bohužel neviděl, ale dovolím si tipovat, proč by v béčkovém seriálu někdo někoho zabíjel:

  1. peníze
  2. nevěra
  3. naprosto nepravděpodobné spiknutí, sahající do nejvyšších pater politiky
  4. nebo jí prostě sr*l

Emefej

Asi jsi se špatně dívala, já jsem to bohužel nebo naštěstí nesledoval, ale nejde mi do hlavy, že by děj nějakého seriálu na Nově byl tak intelektuálně náročný, že by průměrný český divák nepochopil základní zápletku. Takové věci se obvykle vysílají po půlnoci na ČT2.