Avatar uživatele
MajaIS

Křiklavě červené spodní prádlo k doktorovi?

Dobrý den,
koupila jsem si křiklavě červené spodní prádlo, a protože mám veselou červenou ráda, plánuji si ho vzít na prohlídku k doktorovi.
Nevyzní to nevhodně?
Budu vděčná za každý názor:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Natty před 4033 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Myslím, že doktor to nijak zvláště nesleduje a že mu je to jedno.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Danča84

Souhlasím sice s Drapem, ale já bych přeci jen šla v jednoduchém světlém prádle. Také hodně záleží na celkovém dojmu a chování v ordinaci (přirozeně, stydlivě, vyzývavě-třeba i neúmyslně). Nevím jak vypadáš, ale jinak bude působit na první pohled vyzývavá slečna bujného dekoltu s výrazným makeupem, jinak drobná křehká dívka. Jsou typy, na kterých ani červené nebo černé prádlo nevypadá nepatřičně nebo vulgárně. Ale jak jsem psala, světlou nic nezkazíš:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Já si myslím,že podstatné bude,když prádlo bude čisté a nezaprané.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Rozhodně. Hlavně, jestli si pěkná (nebo doktor:-).
I doktor je jenom člověk a jestli celý den vidí samé staré babky nebo vzteklé dědky, určitě budeš příjemným osvěžením:-)
Jen pozor – jestli máš náladu na křiklavou barvu a vcelku rajcovní prádlo – připrav se též na to, že tě určitě bude mít za úplně zdravou a hned tě uzná práce (nebo školy) schopnou – nevím, o co ti jde, tak bacha na to!:-)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
I_hate

Tak čistě teoreticky, pokud je pan doktor profesionál, měl by se v první řadě zajímat spíše o tvé zdravotní problémy, než o barvu spodního prádla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek