MajaIS

Křiklavě červené spodní prádlo k doktorovi?

Dobrý den,
koupila jsem si křiklavě červené spodní prádlo, a protože mám veselou červenou ráda, plánuji si ho vzít na prohlídku k doktorovi.
Nevyzní to nevhodně?
Budu vděčná za každý názor:)

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že doktor to nijak zvláště nesleduje a že mu je to jedno.

Další odpovědi
Danča84

Souhlasím sice s Drapem, ale já bych přeci jen šla v jednoduchém světlém prádle. Také hodně záleží na celkovém dojmu a chování v ordinaci (přirozeně, stydlivě, vyzývavě-třeba i neúmyslně). Nevím jak vypadáš, ale jinak bude působit na první pohled vyzývavá slečna bujného dekoltu s výrazným makeupem, jinak drobná křehká dívka. Jsou typy, na kterých ani červené nebo černé prádlo nevypadá nepatřičně nebo vulgárně. Ale jak jsem psala, světlou nic nezkazíš:-)

iceT

Já si myslím,že podstatné bude,když prádlo bude čisté a nezaprané.

Damiana

Rozhodně. Hlavně, jestli si pěkná (nebo doktor:-).
I doktor je jenom člověk a jestli celý den vidí samé staré babky nebo vzteklé dědky, určitě budeš příjemným osvěžením:-)
Jen pozor – jestli máš náladu na křiklavou barvu a vcelku rajcovní prádlo – připrav se též na to, že tě určitě bude mít za úplně zdravou a hned tě uzná práce (nebo školy) schopnou – nevím, o co ti jde, tak bacha na to!:-)))

I_hate

Tak čistě teoreticky, pokud je pan doktor profesionál, měl by se v první řadě zajímat spíše o tvé zdravotní problémy, než o barvu spodního prádla.