plotička

Kri kri myslíte že má cenu zachraňovat vztah ve kterém k vám manžel již nic necítí protože má jiný vztah mimomanželský?

Nejlepší odpověď
studium

Kri Kri nemusíte tak šít do ženy,která je jistě celou věcí zdeptaná.Vás možná nějaká zranila nebo co já vím co se vám v životě stalo.Je hrozné se rozvést a ještě se postarat o tři děti.Jak by asi byly tyto traumatizovány,když by si jejich tatínek dovedl tu druhou do domu?Nebo jak by prožívaly citový chlad rodičů?Navíc,když se ty děti dělali byli u toho oba,nejen matka a on by je nejraději vyhodil z domova?Uvažujte-ne vše se dá slepit a udržet.Víte ono se taky říká-pálilo ho dobré bydlo-copak jste s nimi žil?Asi ne,že.Tak neodsuzuj.Bez lásky a podpory toho druhého se žít nedá a tak je někdy lepší,když se cesty rozdělí.

Další odpovědi
anonym

Asi nemáte pocit, že by to mohla byť aj (ale nie iba) vaša chyba, že?
Prečo ho hľadá (a našiel) inde – asi ho nemal doma. Čím nechcem tvrdiť, že je svätý.

Sú veci, nad ktoré sa treba povzniesť. Pokiaľ som dobre pochopil, jedná sa o 5 ľudí, máte spolu tri deti. Budete ho nenávidieť, že vám dáva málo (veď už vám berie strechu nad hlavou, obrazne povedané), on vás, že ho zdierate, deti budú vystresované z vášho i jeho stresu a nenávisti, atď.
Stojí to za to?

Niekde sa stala chyba. Polovičný úspech je nájsť, stopercentný napraviť.
Nie zbytočne sa hovorí, že stará láska nehrdzavie, len jej treba občas pomôcť. I rozumom a logikou.

Teda:
áno, myslím. Vždy to má cenu. Milovala ste, možno milujete (len ste urazená, ponížená, tak sa cítite), tak prečo to zahodiť? Láska sa nehľadá ľahko.

pizlicka

kri,kri,co to meleš za ptákoviny?ploticka se pta,co delat,a ty ji soudis?chlap je neverny a jen proto,ze ma v rukou majetek,ona ma jit a prosit??tebe bych doma fakt nechtela!nezlob se,ale ja vlastnim dum,a neumim si predstavit,ze jen proto,ze si najdu jineho,vykopnu pritele!tak snad bych mela takovou slusnost a pokud mam s nim deti,tak mu najdu nahradu bydleni aspon!ploticko,ji­nak mas tam trvaly pobyt,nemuze te vyhodit,ale plat elektrinu,plyn a stvrzenky si schovavej.popripade to dozen k soudu a on ti bude muset najit nahradni bydleni,zejmena pokud mte spolu deti.a pokud ani to ne,zadej vysoke alimenty.at se stara.co to je,kri kri,vykopnout zenu,s kterou mam tri deti??!

cincina

Cenu to rozhodně nemá.

Bičiště

První manželství je vždy nejlepší a stojí zato jej udržet. Zkoušejte to. Znáte muže, zblázní se a nevědí co dělají. Vy nedělejte spíše nic, jen nezabouchněte dveře a čekejte. Třeba přijde roztoužený manžel k rozumu. A potom už záleží vše na vaší velkorysosti. Když se nevrátí, nebyl to ten pravý, a budete třeba sama. Žeby k vám nic necítil může být jen vaše zdání. Obrat není vyloučen.