HonzaP

Krev ze zadku po vytření,nevím co mám dělat neteče to nic

Nejlepší odpověď
tom004

Na to je jediná rada. Navštívit lékaře

Další odpovědi
Drap

Opravdu jedině navštívit lékaře. Může se jednat o naprostou banalitu, nějaká prasklá drobná cévka, začínající hemeroid, ale i také to může být jiný, třeba i dosti závažný problém

mosoj

Pokud není krev ve stolici ( černé zabarvení)
a krev je výrazně jasně červená, jde s největší pravděpodobností o hemeroid. Nicméně toto se nesmí zanedbávat a je třebe mít jistotu. Proto kontrola u odborného lékaře. I hemeroidy lze dobře zaléčit a to ostatní čím dříve tím lépe.

elektrikář

Používal jsem Reparil gel. Pálí to snad více jak feferonka.Pomá­há to.

FOG

Nechat se vysetrit na „Colonoskopii“.

faustka

první pomoc propolis, mast z dubové kůry, mast Factu, zjistila jsem, že propolis obsahuje i kouzelný růžový kelímek od Oriflame, tak třeba se doma u tebe nachází…