kamila12

Krev ve stolici – potravinová alergie nebo něco vážnějšího?

Dnes se mi už poněkolikáté objevily krevní sraženiny či hlen ve stolici. Dřív se mi to stalo asi jen třikrát čtyřikrát v průběhu několika let, vždy samostatně – nic, že by to bylo několik dnů po sobě nebo tak, prostě jen jednou a pak dlouho nic. Nevěnovala jsem tomu moc pozornosti, protože předtím jsem vždy měla něco s rajčaty – lečo apod. a vím, že rajčata já trávím špatně. Ale teď jsem žádná rajčata neměla a zase to tam je. Na druhou stranu, po několika letech jsem si dala buchtu a palačinky – mléko, mouku a vajíčka – což bych kvůli lepku neměla. Může to být pouze jen z těch potravin, nebo je to něco vážnějšího – hemeroidy, nějaká střevní bakterie…? Je mi 20, nijak to při vylučování nebolí, jen je to řidší a mám trochu nafouklé břicho. Ta krev mě tam děsí, ale k doktorovi se bojím taky…

Nejlepší odpověď
annas

I když už otázka byla několikrát položená, obraťte se se svým dotazem na stránku, kde odpovídají lékaři. Nejlepší řešení je návštěva lékaře…

Další odpovědi
terry

Raději bych volila toho doktora.
I když se bojíš. Čím dříve, tím lépe.
pokud se problém odkládám potíže se mohou zhoršit a tím i léčba zobtížnit.

www

Určitě zajdi k LÉKAŘI !!

Zdroj: www.ordinace.cz/cla­nek/kdyz-se-objevi-krev-ve-stolici/

Deli

Krev ve stolici může značit vážný problém, určitě zajděte k lékaři.
A doporučuju mít sebou sepsaný jídelníček posledních dnů.

elektrikář

Nejlepší je rada od doktora pokud něco pškozuje střevní výstelku není to v pořádku. Na plynatost jsou léky a čaje Převentivně bych skusil Endioran,nebo živočišné uhlí. Heřmánkový čaj.

casey

jestli se to stava casteji, radeji s tim k doktorovi bezte. Mohlo by jit i o neco vaznejsiho, pricemz vami zminovane zase tak vazne nejsou.
Vysetreni asi nebude moc prijemne, ale alespon budete mit jistotu, ze jste neco nepodcenila.

hornik.

Jestli nepozoruješ změny na kůži tak střeva jsou v pohodě. Pozor na konzumaci pražených arašídů.

lexx

Zajdi si na rektoskopické vyšetření, není to příjemné ale zas to tolik nebolí, prostě Ti tam vloží takovou sondu a lékař to vidí na monitoru, odebere vzorky k rozboru a máš jistotu. Dělá se to ambulantně a trvá 20 min. Neboj se, bude to dobrý. Taky můžeš použít mastičku FAKTU, německou, pokud se ještě dodává.