Avatar uživatele
kamila12

Krev ve stolici – potravinová alergie nebo něco vážnějšího?

Dnes se mi už poněkolikáté objevily krevní sraženiny či hlen ve stolici. Dřív se mi to stalo asi jen třikrát čtyřikrát v průběhu několika let, vždy samostatně – nic, že by to bylo několik dnů po sobě nebo tak, prostě jen jednou a pak dlouho nic. Nevěnovala jsem tomu moc pozornosti, protože předtím jsem vždy měla něco s rajčaty – lečo apod. a vím, že rajčata já trávím špatně. Ale teď jsem žádná rajčata neměla a zase to tam je. Na druhou stranu, po několika letech jsem si dala buchtu a palačinky – mléko, mouku a vajíčka – což bych kvůli lepku neměla. Může to být pouze jen z těch potravin, nebo je to něco vážnějšího – hemeroidy, nějaká střevní bakterie…? Je mi 20, nijak to při vylučování nebolí, jen je to řidší a mám trochu nafouklé břicho. Ta krev mě tam děsí, ale k doktorovi se bojím taky…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, elektrikář před 4620 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

I když už otázka byla několikrát položená, obraťte se se svým dotazem na stránku, kde odpovídají lékaři. Nejlepší řešení je návštěva lékaře…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Raději bych volila toho doktora.
I když se bojíš. Čím dříve, tím lépe.
pokud se problém odkládám potíže se mohou zhoršit a tím i léčba zobtížnit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Určitě zajdi k LÉKAŘI !!

Zdroj: www.ordinace.cz/cla­nek/kdyz-se-objevi-krev-ve-stolici/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Krev ve stolici může značit vážný problém, určitě zajděte k lékaři.
A doporučuju mít sebou sepsaný jídelníček posledních dnů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Nejlepší je rada od doktora pokud něco pškozuje střevní výstelku není to v pořádku. Na plynatost jsou léky a čaje Převentivně bych skusil Endioran,nebo živočišné uhlí. Heřmánkový čaj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

jestli se to stava casteji, radeji s tim k doktorovi bezte. Mohlo by jit i o neco vaznejsiho, pricemz vami zminovane zase tak vazne nejsou.
Vysetreni asi nebude moc prijemne, ale alespon budete mit jistotu, ze jste neco nepodcenila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hornik.

Jestli nepozoruješ změny na kůži tak střeva jsou v pohodě. Pozor na konzumaci pražených arašídů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Zajdi si na rektoskopické vyšetření, není to příjemné ale zas to tolik nebolí, prostě Ti tam vloží takovou sondu a lékař to vidí na monitoru, odebere vzorky k rozboru a máš jistotu. Dělá se to ambulantně a trvá 20 min. Neboj se, bude to dobrý. Taky můžeš použít mastičku FAKTU, německou, pokud se ještě dodává.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví